Tirebolu Ak Parti’den, Valiye Ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Ak Parti’den, Valiye Ziyaret!


Yaşar Dikmen başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’na makamında nezaket ziyaretinde bulundu…

Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen başkanlığında Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen ile İl Genel Meclisi Üyesi Murat Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Demiral, İbrahim Coşkun ve Emine Üstün’den oluşan heyet, 24 Ekim Perşembe günü Giresun Valisi Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret ederek, ilçemizin sorunları hakkında kendisine brifing verdi. Tirebolu Ak Parti heyetini samimi ve sıcak bir ortamda makamında kabul eden Vali Sarıfakıoğulları, ilçenin sorunlarının çözümü noktasında gereken işlemlerin yapılacağını ifade etti.

Yaşar Dikmen başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, Vali Sarıfakıoğulları’na yaptığı ziyaretin ardından İl Özel İdare Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın’ı da ziyaret ederek, kendisiyle ilçeye getirilecek hizmetler konusunda fikir alış-verişinde bulundu. İlçe Başkanı Dikmen, her iki ziyaretin de çok olumlu geçtiğini ve bu ziyaretlerde ilçemizin çözüm bekleyen sorunlarının görüşüldüğünü kaydetti.