Tirebolu AK’da başkan M. Yaşar Dikmen! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu AK’da başkan M. Yaşar Dikmen!


Tirebolu AK Parti İlçe Başkanlığı için Ankara’ya çağrılan 4 isimden biri olan Mehmet Yaşar Dikmen, Genel Merkez tarafından partinin yeni İlçe Başkanı olarak tayin edildi…

Tirebolu Ak Parti’de İlçe Başkanlığı için Ankara’ya çağrılan 4 isimden biri olan Mehmet Yaşar Dikmen, parti Genel Merkezi tarafından yeni İlçe Başkanı olarak görevlendirildi.

Ak Parti Tirebolu İlçe Teşkilatında daha önceden yapılan yoklamada 3 ismin Ankara’ya davet edileceği bildirilmişti. Genel Merkezden 5 Ağustos gecesi gelen bir mesajla, önceden isimleri zikredilen adaylara bir yenisi daha eklenerek, Halil Aydın’da listeye dahil edildi. AK Parti Genel Merkezine davet edilen 4 isim Enver Yiğit, M. Yaşar Dikmen, Yusuf Bayrak ve Halil Aydın, 6 Ağustos Salı günü Genel Merkezde mülakata tabii tutuldu. Yapılan istişareler sonunda Ak Parti Genel Merkezi, partide daha önce de İlçe Başkanlığı yapan ve Belediye Başkanlığı için de aday adayı olan esnaf M. Yaşar Dikmen’i, partinin yeni İlçe Başkanı olarak tayin etti. Tirebolu Ak Parti’de yeniden İlçe Başkanlığına getirilen M. Yaşar Dikmen’i tebrik ediyor, ilçemize ve teşkilata hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.