Tirebolu Anadolu Lisesi, İddialı Hazırlanıyor! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Anadolu Lisesi, İddialı Hazırlanıyor!

Giresun Liselerarası Basketbol Şampiyonası’na okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Özlem Dost nezaretinde iddialı hazırlanan Anadolu Lisesi’ni, eski sporculardan Köksal Budak çalıştırıyor…

Tirebolu Anadolu Lisesi Basket Takımı, bu ay içinde başlayacak olan Giresun Liselerarası Basketbol Birinciliği’ne iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Özlem Dost nezaretinde çalışmalarını sürdüren Anadolu Lisesi Basket Takımını turnuvaya Tirebolu’nun eski basketbolcularından Köksal Budak antrene ediyor.

Bu yılki şampiyonaya iddialı şekilde hazırlanan ve İmam-Hatip Lisesi Spor Salonunda çalışmalarını sürdüren Tirebolu Anadolu Lisesi’ne forma sponsorluğu yapan Fırın Taşı Kafe işletmecileri Eren ve Barış Kalafatoğlu kardeşlere teşekkür ettiklerini bildiren Beden Eğitimi Öğretmeni Dost ve antrenör Budak, “Yakında başlayacak turnuvada Tirebolu’yu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Takımımıza forma sponsorluğu yapan ve bizleri onurlandıran Fırın Taşı Kafe sahiplerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tirebolu Anadolu Lisesi olarak bu yılki şampiyonada ilçemizin sesini en iyi şekilde duyurmaya çalışacağız” dediler.

Giresun Liselerarası Basketbol İl Birinciliği’ne haftada 5 gün idman yaparak iddialı şekilde hazırlanan Tirebolu Anadolu Lisesi’ne başarılar diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir