Tirebolu Askerlik Şubesi Başkanı değişti! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Askerlik Şubesi Başkanı değişti!


İlçede son 9 aydır Askerlik Şubesi Başkanı olarak görev yapan Samsunlu Teğmen Furkan Can Cengiz’in görevini tamamlayıp sivil hayata dönmesiyle boşalan yerine Trabzonlu Asteğmen Güneş Özbek atandı…

Tirebolu Askerlik Şubesi Başkanı yine değişti. Tirebolu’da son 9 aydır görev yapan Samsunlu Teğmen Furkan Can Cengiz, askeri görevini tamamlayıp sivil hayata dönerken; yerine yeni atama yapıldı ve Trabzon Çaykaralı Asteğmen Güneş Özbek geldi.

Tirebolu’da kaldığı kısa sürede Garnizon Komutanı olarak da görev yapan ve kendisini herkese sevdiren genç Teğmen Cengiz’in, karantina sürecini tamamladıktan sonra memleketi Samsun’a gideceği öğrenilirken; ilçeye yeni atanan Asteğmen Özbek’de 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren göreve başladı. Tirebolu’da geçici olarak görev yapacak olan Asteğmen Özbek, Askerlik Şubesi Başkan Vekili olarak görev icra edecek. Tirebolu’ya önemli hizmetler veren Samsunlu Teğmen Cengiz’e, sivil hayatında başarılar dilerken; ilçemize yeni gelen genç Asteğmen Özbek’e de hoş geldiniz, hayırlı olsun diyoruz.