Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
EKONOMİ

Tirebolu AYKAR AVM hizmete açıldı…

İlçenin Demirci Mahallesi Doğankent Karayolu üzerinde AYDIN kardeşler tarafından açılan AVM’nin, tüm Tirebolu’ya hizmet vereceği kaydedildi…

Tirebolu’da uzun süre esnaflık yapan Aydın (Karanis) Ailesi fertlerinden Erkan Aydın’ın kurduğu ve AYKAR adı verilen Alış-Veriş Merkezi (AVM), geçtiğimiz günlerde düzenlenen sade bir törenle hizmete açıldı.

İlçenin Demirci Mahallesi Doğankent Karayolu üzerinde açılan AVM’nin, tüm Tirebolu’ya hizmet vereceği kaydedilirken; AYKAR İnşaat’ın, gıda sektöründe de marka olma hedefinde olduğu bildirildi. Tirebolu’da inşaat sektörünün yanı sıra gıda sektöründe de adını duyuran ve marka olma yolunda hızla ilerleyen AYKAR İnşaat’ın genç yöneticileri Arif, Akif ve Erkan AYDIN kardeşler, “Biz, baba yadigarımız olan Tirebolu’ya hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İnşaat sektörüyle başladığımız hizmetlerimize şimdi de gıda sektörüyle devam etmek istiyoruz. AYKAR adı Tirebolu’da hem inşaat alanında ve hem de gıda sektöründe vazgeçilmez bir marka olacaktır” şeklinde ifadeler kullandılar.

 

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler