Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak’tan, partisinin seçim çalışmalarına tam destek! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak’tan, partisinin seçim çalışmalarına tam destek!


Ak Partili Belediye Başkanı Karabıçak, belediye çalışmalarından arta kalan zamanlarında partisinin İlçe Teşkilatıyla birlikte köy köy, mahalle mahalle dolaşarak, 24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek istiyor…

Tirebolu’nun Ak Partili Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, partisinin ilçe genelinde sürdürdüğü seçim çalışmalarına tam destek veriyor.

Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya nezaretinde yoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim çalışmalarına bizzat katılan ve çeşitli ziyaretler için Tirebolu’ya gelen milletvekili ve diğer vekil adaylarını bir an olsun bile yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Karabıçak’ın bu jesti, parti tabanında ve partili vatandaşlar  arasında büyük memnunluk yaratıyor.

İlçe halkından gördükleri destekten son derece memnun olduklarını dile getiren Ak Partili Belediye Başkanı Karabıçak, “Bugüne kadar Tirebolu’da Ak Parti Hükümeti sayesinde birçok önemli hizmete imza attık. Önümüzdeki seçimlerde hizmete devam için, ilçemiz halkından Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve değerli milletvekillerimize destek istiyoruz. Artık bu dava, milli bir dava haline geldi, bu davada her zaman olduğu gibi; yine Tirebolu, yine Giresun ve yine Türkiye kazançlı çıkacak” diyerek, 24 Haziran seçimlerinin önemini vurguladı ve İlçe Teşkliatıyla birlikte çok iyi bir seçim hazırlığı geçirdiklerini sözlerine ekledi.