Tirebolu Belediyesi’nden toplu İftar Yemeği… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Belediyesi’nden toplu İftar Yemeği…


Bu yıl İftar Çadırı kuramayan Tirebolu Belediyesi’nin Körliman Uzunkum Camii avlusunda verdiği İftar Yemeğine, Ak Parti Giresun Milletvekili adayı Kadir Aydın’da katıldı…

Bu yıl İftar Çadırı kuramayan Tirebolu Belediyesi, 28 Mayıs akşamı ilçe halkına toplu İftar yemeği verdi. İlçenin Körliman Mahallesi Uzunkum Camii avlusunda gerçekleşen proğrama, Ak Parti Giresun Milletvekili adayı Kadir Aydın’da katıldı. Tirebolu’daki Toplu İftar Yemeği Mavi Karadeniz Televizyonu tarafından canlı olarak yayınlandı.

Proğramda bir konuşma yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, başta milletvekili adayı Kadir Aydın olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederek, hayırlı ramazanlar diledi. Bu arada, iftar öncesinde Mavi Karadeniz Televizyonu tarafından Uzunkum Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hamza Durkaya ve Tirebolu Müftü Vekili Şaban Kaya ile yapılan röportaj canlı olarak verilirken; Tirebolu Belediyesi’nin düzenlediği İftar Proğramına yoğun katılım olduğu gözlendi.

Belediye Başkanı Karabıçak, proğramda yaptığı konuşmada, Tirebolu’da Ramazan Etkinliklerinin devam ettiğini ve her akşam kale önünde proğram düzenlediklerini belirterek, “Yüce Allah’ın nasibiyle huzur ve sükun içinde en önemli ibadet aylarından biri olan mübarek Ramazan’ı idrak ediyoruz. Cenab-ı Allah yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Mübarek Ramazanın feyziyle tüm halkımızın ramazanını tebrik ediyorum ve hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir