Son Dakika

Şubat 27 2024 | Salı
GÜNDEM

Tirebolu Belediyesi’ne bir Arazöz daha…

Araç Filosunu her geçen gün zenginleştiren Tirebolu Belediyesi, son 3 ay içinde 3’ncü hizmet aracını da alarak rekor kırdı…

Tirebolu Belediyesi, Araç Filosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Son 3 ay içinde 3’ncü hizmet aracını alan Tirebolu Belediyesi, bu konuda bir rekora imza atarak, modern bir İtfaiye Arazözüne daha sahip oldu.

Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ın yaptığı girişimler sonucu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Tirebolu Belediyesi’ne modern bir İtfaiye Arazözü hibe edildi. Ankara’ya giderek söz konusu aracı bizzat kendisi teslim alan Belediye Başkanı Karabıçak, büyük bir mutluluk içinde ilçeye döndü.

Tirebolu Belediyesi’ne ait Araç Filosunu her geçen gün geliştirdiklerini ve büyüttüklerini bildiren başkan Karabıçak, kendi döneminde kuruma 13 araç alındığını belirterek, “Araç Filomuza dahil ettiğimiz modern araçlarla beldemizin ve halkımızın daha kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz. Araç Filosunu sürekli geliştiren belediyemiz, hizmette hem kaliteyi ve hem de daha kısa sürede iş bitirmeyi amaçlıyor. Filomuza kattığımız modern araçlarla ilçe halkımıza hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler