Tirebolu Belediyesi’ne yeni yıl hediyesi… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Belediyesi’ne yeni yıl hediyesi…


Yeni yıla girmeden önce Araç Filosuna sıfır kilometre modern bir kepçe katan Tirebolu Belediyesi, 2018’in ilk günlerinde dev bir İş Makinesi daha alarak, filosundaki İş Makinesi sayısını 10’a çıkardı…

Tirebolu Belediyesi’ne yeni yılın ilk günlerinde dev bir İş Makinesi daha kazandırıldı. Araç Filosunu her geçen gün büyüten Tirebolu Belediyesi, 2018’in ilk gününde Makine Parkına dev bir İş Makinesi daha dahil etti.

İlçede 1986 yılından beri kullanılan İş Makinesini emekliye ayıran Tirebolu Belediyesi, bu makinenin yerine hemen yenisini aldı ve hizmete soktu. Tirebolu Belediyesi’ne yeni yıl müjdesi olarak getirilen Yükleyici-Loder İş Makinesi’nin ilk deneme sürüşünü yapan Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, bu makineyle birlikte kendi döneminde Tirebolu’ya 10 adet İş Makinesi kazandırıldığını belirterek, bu araçlarla belediyenin vereceği hizmetlerin daha da artacağını söyledi.

Yeni yıla vatandaşlarımıza ve ilçemize daha güzel hizmetler verecek olan İş Makinesiyle başlamak, gerçekten mutluluk verici bir olay. Geçen hafta ilçemize kazandırdığımız sıfır kilometre kepçeden sonra, yeni yılın ilk günlerinde bünyemize dahil ettiğimiz dev İş Makinesiyle belediyemize kazandırdığımız İş Makinesi sayısı 10’a ulaştı. Yeni İş Makinemiz ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı-uğurlu olsun. Biz, belediye olarak halkımıza daha çok ve daha kaliteli hizmet yapmanın çabası içindeyiz” diyerek, Makine Parkını büyütmelerindeki hedefin, ilçeye ve vatandaşlara daha çok hizmet vermek olduğunu sözlerine ekledi.