Tirebolu CHP İlçe Örgütü, yeni lokalini törenle açtı… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu CHP İlçe Örgütü, yeni lokalini törenle açtı…


30 Mart Cuma günü gerçekleşen açılış törenine CHP Parti Meclisi Üyesi Necati Yılmaz ile Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve çok sayıda ilçe başkanı katıldı…

Tirebolu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Örgütü, kendisine ait olan yeni hizmet binasını 30 Mart Cuma günü düzenlenen törenle açtı. İlçenin 14 Evler semtindeki yeni hizmet binasının açılışına çok sayıda eski ve yeni vekil ile partililer yoğun ilgi gösterdiler.

Tirebolu CHP İlçe Teşkilatı’nın ilk kez partiye ait binada hizmet vereceğini bildiren İlçe Başkanı Vehbi Güven, açılışta yaptığı konuşmada, tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Örgütümüzle birlikte bundan sonraki çalışmalarımızı daha geniş ve partiye ait bir mekanda yaparak, vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Toplumun ve ülkemizin CHP’ye olan ihtiyacından yola çıkarak, her zaman halkımızla bir ve beraber olacağız. Yeni hizmet binamız partimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

CHP Tirebolu ilçe lokalinin açılışına, partinin ağır toplarından Parti Meclisi Üyesi Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ile Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ve Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu gibi isimlerin yanı sıra; İl Genel Meclisi üyeleri Mustafa Yılmaz ve Tahsin Dervişoğlu, CHP İl Başkanı Necati Tığlı, partinin eski vekillerinden Selahattin Karaahmetoğlu, Eşref Karaibrahim, Mustafa Çakır ve Rüştü Kurt ile çok sayıda ilçe başkanıyla partililer katıldı. Bu arada, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile İYİ Parti ve MHP ilçe yöneticileri de açılışa katılarak, CHP İlçe Başkanı Güven’e hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Tirebolu CHP ilçe lokalinin açılışında İlçe Başkanı Güven’den sonra, sırasıyla İl Başkanı Necati Tığlı, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ve Parti Meclisi Üyesi Necati Yılmaz, kısa birer konuşma yaparak, birlik ve beraberlik mesajları verip, CHP’nin yerelde ve genelde iktidar yolunda emin adımlarla yürüdüğünü ifade ettiler. Çevre ilçelerden gelen parti yöneticileriyle bol bol sohbet eden CHP’li vekiller, açılış sonrasında Barabut Düğün Salonunda verilen Dayanışma Yemeğinde bir araya gelerek, birliktelik mesajı verdiler. Tirebolu CHP İlçe Teşkilatının düzenlediği yeni hizmet binası açılış töreni, salondaki yemek faslıyla sona erdi. Yeni hizmet binası CHP’ye ve Tirebolu’ya hayırlı-uğurlu olsun.