Tirebolu CHP’de Duman, resmi başvurusunu yaptı! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu CHP’de Duman, resmi başvurusunu yaptı!


2019 Yerel Seçimleri için Tirebolu’da CHP’den Belediye Başkanlığına aday adayı olan emekli Albay Aydın Duman, 19 Ekim Cuma günü İlçe Teşkilatıma giderek, Başvuru Formunu Başkan Vehbi Güven’e teslim etti…

Tirebolu’da CHP’den Belediye Başkanlığı için aday adayı olan emekli Albay Aydın Duman, 19 Ekim Cuma günü resmi başvurusunu yaptı ve Başvuru Formunu İlçe Başkanı Vehbi Güven’e teslim etti.

Adaylık konusunda yaptığı ön yoklamalardan sonra CHP’den Tirebolu Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Duman, 19 Ekim Cuma günü İlçe Teşkilatı’na giderek, aday adaylığı için resmi başvurusunu Başkan Güven’e takdim etti. Tirebolu CHP İlçe Başkanı Güven, resmi başvurusunu yapan emekli Albay Duman’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, İlçe Teşkilatı olarak kendisine her türlü desteği vereceklerini bildirdi. Öte yandan, CHP’de daha önce de Arif Adil Önal, Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını koymuştu. Bu arada, eski Başkan Burhan Takır’ın da Tirebolu’dan aday adaylığı için başvurusunu CHP İl Teşkilatı’na yaptığı öğrenildi.