Tirebolu CHP’den, İmamoğlu’na destek! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu CHP’den, İmamoğlu’na destek!


CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı 23 Haziran’da İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesi dolayısıyla 3 otobüs dolusu gurbetçi seçmeni İstanbul’a götürdü…

Tirebolu’dan İmamoğlu’na açık destek. CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı 23 Haziran Pazar günü yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri dolayısıyla gurbetçi hemşerilerimize jest yaparak, 3 otobüs dolusu seçmeni İstanbul’a götürdü.

CHP Tirebolu İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz’in de bulunduğu 2 otobüslük kafile Perşembe akşamı yola çıkarken; bir otobüslük seçmen daha 22 Haziran Cumartesi günü İstanbul’a hareket etti. Bayram tatili veya yaz mevsimi dolayısıyla Tirebolu’ya gelen gurbetçi seçmenler, Millet İttifakı’nın CHP’li adayı İmamoğlu’na destek vermek amacıyla otobüslerle İstanbul’a gittiler.

Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ile CHP İl Başkanı Fikri Bilge’nin, bir hafta öncesinden gittiği İstanbul’da hemşerileriyle bir araya gelen her iki başkan da gurbetçi hemşerilerimizden İmamoğlu için çeşitli derneklerde görüşmeler yaparak, kendilerinden destek istediler. Tirebolulu gurbetçiler, 23 Haziran’da yenilenecek olan seçimde CHP’li İmamoğlu’nun bir kez kazanarak, hakkını alacağını ifade ederek, “Pazar günü İstanbul ve Türkiye için herşey daha güzel olacak ve İmamoğlu elinden alınan Belediye Başkanlığını bir kez daha kazanacaktır” şeklinde değerlendirmede bulundular.