Tirebolu Cumhuriyet, futsalda yine şampiyon! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Cumhuriyet, futsalda yine şampiyon!

Espiye’de yapılan 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Okullararası Yıldızlar Futsal İl Birinciliği’nde ilçemiz temsilcilerinden Cumhuriyet Ortaokulu kızlarda şampiyon olurken; Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Ortaokulu da erkeklerde il ikinciliğini kazandı…

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Giresun Okullararası Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği müsabakaları Espiye’de yapıldı ve ilçemiz temsilerinden Cumhuriyet Ortaokulu kızlarda bir kez daha şampiyon olup göğsümüzü kabartırken; Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan Ortaokulu da erkeklerde il ikinciliğini elde etti.

Espiye’deki Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonunda geçtiğimiz hafta içinde yapılan şampiyonanın finalinde Yağlıdere Sınır Şehit Süleyman Kul Ortaokulu’nu 2-1 mağlup eden Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu, kızlar kategorisinde il birinciliğini elde ederek, gruplarda ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Diğer temsilcimiz Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan Ortaokulu da finalde Giresun Merkez 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Ortaokulu’na 3-1 yenilerek il ikincisi oldu. Giresun Okullararası Futsal İl Bİrinciliğinde Yıldız Kızlarda şampiyon olan Cumhuriyet Ortaokulu’nun üst üste 3 yıl aldığı başarılı sonuçlar ilçemizde ve Milli Eğitim camiasında büyük sevinçle karşılandı. Şampiyon okulumuzu tebrik ediyor ve kendilerine grup müsabakaları için şimdiden başarılar diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir