Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu’nda müdür değişti… - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu’nda müdür değişti…


Tirebolulu hemşerimiz Kadir Hakan Gökçe, İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü’ne atanırken; bu okulun eski müdürü Fahrettin Sarı’da Dumlupınar İlkokulu’na tayin edildi…

Tirebolu’nun köklü okullarından Cumhuriyet Ortaokulu’nda müdür değişikliği yapıldı ve hemşerimiz Kadir Hakan Gökçe, bu okulun yeni müdürü oldu.

Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü’ne tayin edilen Gökçe, son 7 yıldan bu yana Keşap Anadolu Lisesi’nde görev yapıyordu. Aslen Tirebolulu olan genç eğitimci Gökçe, ilçemizde daha önce de Kazım Karabekir Ortaokulu’nda 11 yıl süreyle müdür yardımcılığı ve müdür vekilliği görevinde bulunmuştu. Ağustos ayının son günlerinde ataması yapılan Gökçe, yeni okulunda resmen göreve başlarken; Cumhuriyet Ortaokulu’nun eski müdürü Fahrettin Sarı’da, ilçemizin başka bir eğitim kurumu olan Dumlupınar İlkokulu Müdürlüğü’ne verildi.

Her iki müdürümüze de yeni okullarında başarılar diliyor ve söz konusu atamaların ilçemiz eğitim camiasına hayırlı-uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Bilindiği gibi, Tirebolu’da aynı okulda 8 yıllık görev süresini dolduran Ahmet Karakoç’da, Dumlupınar İlkokulu’ndan Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu’na tayin olmuştu.


Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu’nda müdür değişti…” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.