Tirebolu DEVA’da ilk adımlar atıldı!

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, Tirebolu ziyareti sırasında sitemize çarpıcı açıklamalarda bulundu…

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, geçtiğimiz günlerde Tirebolu’yu ziyaret ederek, partisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sitemiz yönetmeni Mahmut Bora ile görüşen Şahin, “Ali Babacan ve arkadaşları ülkeyi yönetmeye geliyor” sözleriyle başladığı açıklamalarda, Türkiye ve Giresun için önemli saptamalar yaptı.

DEVA Partisi’nin 2 ay içinde 81 ilde teşkilatlanarak, Eylül ayında da büyük kongresini yapacağını kaydeden Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Giresun ve ilçelerindeki teşkilatlanma çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Büyük önem verdiğimiz Giresun ve ilçelerinde en kısa zamanda teşkilatlarımızı en iyi şekilde oluşturacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Giresun ziyareti sırasında nabız yoklaması yapmak için Tirebolu’ya da gelen ve bazı görüşmelerde bulunan Şahin, bir sorumuz üzerine erken seçim beklemediklerini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı: “Pandemi döneminde yapılacak bir baskın seçim iktidar için intihar olur. Önce can dediğimiz bir salgın döneminde seçim dayatması yapılırsa, bu millet gereken cevabı verir. Biz, ülkeyi nasıl yöneteceğimize milletimizle birlikte karar vereceğiz. İktidar için zaman kısaldı, ancak bizim ise önümüzde yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var. DEVA Partisi’nin inkişafını görenler, kendi milletvekillerine sahip çıkamayacaklarını düşündükleri için endişeliler.

Fındık kenti Giresun’da artık sen-ben kavgası yerine, birlik ve beraberlik içinde üretimli kalkınmayı sağlayacaklarının altını çizen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şahin, “Kısır çekişmeler yerine, Giresun’u ne kadar büyüteceklerinin siyasetini yapsınlar” diyerek, Giresun’da yapacakları istişareler sonucunda hazırlayacakları raporu Genel Merkez yönetimine sunacaklarını işaret ederek, Giresun ve ilçelerinden çok ümitli olduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir