Tirebolu Devlet Hastanesi final yolunda… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Devlet Hastanesi final yolunda…


Giresun’da düzenlenen Kurumlararası Ferhat Kara Futbol Turnuvasına katılan Tirebolu Devlet Hastanesi Takımı, ilk 3 maçında 2 galibiyet ve bir de beraberlik alarak, ikinci tur kapısını araladı…

Giresun’da düzenlenen Kurumlararası Ferhat Kara Futbol Turnuvası’na katılan Tirebolu Devlet Hastanesi Takımı, yarı final yolunda emin adımlarla ilerliyor. Turnuvada ilçemizin tek temsilcisi olan Devlet Hastanesi Futbol Takımı, bugüne kadar oynadığı 3 maçtan 2’sini kazanırken, birinde de berabere kaldı.

Turnuvadaki ilk maçta grubunda yer alan takımlardan Giresun Belediyesi ile 4-4 berabere kalan Tirebolu temsilcisi, ikinci maçında Halkbank’ı 8-4’lük skorla yenerken; üçüncü maçında ise Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nü bozguna uğrattı ve rakibini 9-0’lık skorla geçmeyi başardı. Giresun’daki turnuvaya takviyeli kadroyla katılan Tirebolu temsilcisinde 3 maçta 9 gol kaydeden Kazım Karabekir Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammet Bektaş, Gol Krallığında ön saflarda yer alırken; 3 maçta 7 puan toplayan Devlet Hastanesi, grubunda ikinci sırada yer alıyor.

Tirebolu Devlet Hastanesi Futbol Takım Sorumlusu Muhammet Ayyıldız, bu yılki turnuvada iddialı olduklarını belirterek, amaçlarının derece yapmak olduğunu ve bunu da başaracak güçe sahip bulunduklarını söyledi. Tirebolu temsilcisi turnuvadaki 4’ncü maçını 18 Nisan’da Müftülük Takımı ile yapacak.