Tirebolu Devlet Hastanesi morgu yenilendi… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Devlet Hastanesi morgu yenilendi…


Hastanedeki morgu yenileyen Tirebolulu hayırseverler Coşkun ve Şaziye Girgin çiftine kurumda düzenlenen bir törenle Teşekkür Plaketi verildi…

Tirebolu Devlet Hastanesi’nin morgu yenilenerek modern bir hale getirildi. Hastane morgunun yenilenmesi işini ilçemizin hayırsever ailelerinden Girgin Ailesi gerçekleştirdi.

Hastaneye çok önceden yapılan ve özelliğini kaybeden eski Morg Ünitesi’nin baştan aşağı yenilenmesini sağlayan Tirebolulu hayırseverler Coşkun ve Şaziye Girgin çiftinin bu jesti, ilçemizde ve özellikle kurumda büyük memnunluk yaratırken; hastane yönetimi de Girgin çiftinin bu jestini karşılıksız bırakmadı.

Geçtiğimiz günlerde hastanede düzenlenen bir törenle Coşkun ve Şaziye Girgin çiftine hastane yöneticileri tarafından Teşekkür Plaketi verildi. Hastane yöneticileri, kuruma yeni kazandırılan Morg Ünitesi için Girgin Ailesine minnet duygularını ilettiklerini ifade ederek, kendilerini kutladılar ve jest olarak da hastanedeki morga Girgin Ailesinin adını verdiler. İlçemizdeki hastaneye modern bir morg kazandıran Coşkun ve Şaziye Girgin çiftini, biz de kutluyor ve kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.