Tirebolu DSP İlçe Başkanı Nakipoğlu vefat etti! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu DSP İlçe Başkanı Nakipoğlu vefat etti!


İlçenin tanınmış sülalelerinden Nakipoğlu Ailesinin sevilen fertlerinden eski esnaf ve politikacı Abdullah Tahir Nakipoğlu (70), yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti ve sevenlerini yasa boğdu..!

Tirebolu’nun eski ve sevilen esnaflarından Nakipoğlu Ailesinin beyefendi şahsiyetlerinden Abdullah Tahir Nakipoğlu (70), yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, hayatını kaybetti ve sevenlerini üzdü.

Tirebolu’nun tanınmış sülalelerinden Nakipoğlu Ailesinin sevilen ve sayılan şahsiyetlerinden eski politikacı ve DSP İlçe Başkanı Abdullah Tahir Nakipoğlu, 6 ay kadar önce akciğerlerinden yakalandığı rahatsızlık nedeniyle tedavi görüyordu. Amansız hastalığa 6 ay kadar dayanabilen ve giderek durumu ağırlaşan 2 çocuk babası Nakipoğlu, 25 Şubat günü ailesi tarafından kaldırıldığı Tirebolu Devlet Hastanesinde son nefesini vererek, yaşama veda etti. Tirebolu’nun sevilen şahsiyetlerinden DSP eski İlçe Başkanı Abdullah Tahir Nakipoğlu için 26 Şubat Pazartesi günü ilçede hazin bir Cenaze Töreni düzenlendi.

Kalabalık bir cemaatin katıldığı Cenaze Töreninde merhumun ağabeyleri Ahmet ve Mehmet Nakipoğlu ile kardeşleri Metin, Zafer ve Saadet, eşi Sultan ile biricik kızı Çağla ve biricik oğlu Ömer Nakipoğlu; taziyeleri kabul ederken; Giresun CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ile Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ve Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’da cenazede hazır bulundular. Çok sayıda siyasetçi ile vatandaşın da hazır bulunduğu törende, Öğle Namazı öncesinde Begile’deki evinin önünde alınan helallikten sonra naaşı Yeniköy Mahallesi Camiine getirilen Nakipoğlu, Öğle Namazının ardından kılınan namazı müteakip Yeniköy Aile Kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhuma Allah’tan gani gani rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…