Tirebolu Dumlupınar, il birincisi oldu! | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Dumlupınar, il birincisi oldu!

Giresun’da İlkokullararası İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’nda ilçemizi temsil eden Dumlupınarlı öğrenci Tuana Doymuş, il’de de birinci olarak göğsümüzü kabarttı…

Tirebolu’da Mehmet Akif Ersoy’u anma proğramı çerçevesinde ilkokullar arasında düzenlenen İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’nda ilçe birincisi olan Dumlupınar İlkokulu öğrencisi Tuana Doymuş, Giresun’da yapılan finallerde de büyük bir başarıya imza atarak, il birinciliğini elde etti ve göğsümüzü kabarttı.

Geçtiğimiz Şubat ayı içinde Tirebolu’da gerçekleşen yarışmada gösterdiği performansla ilçe birincisi olmayı başaran Dumlupınarlı öğrenci Doymuş, 4 Mart’ta Giresun’da yapılan il finalinde de tüm rakiplerini geçerek, il birincisi olmaya hak kazandı. Giresun’da 4 Mart tarihinde Nurettin Canikli İmam-Hatip Lisesi’nde gerçekleşen yarışmada, gösterdiği performansla adını il birinciliğine yazdıran Dumlupınarlı öğrenci Doymuş’un bu başarısı, eğitim camiasında ve ilçede büyük sevinç yarattı.

Giresun’da yapılan finallerde İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’nda ilçemize birincilik getiren minik öğrencimizi kutluyor ve Dumlupınar İlkokulu’nu da tebrik ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir