Tirebolu Düzköy Derneği açılış yaptı! - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Düzköy Derneği açılış yaptı!


İlçenin Düzköy Köyünde yeni kurulan Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılış töreni, 23 Şubat Pazar günü saat 14’te yoğun bir katılımla gerçekleştirildi…

Tirebolu’ya bağlı Düzköy’de kısa bir süre önce kurulan Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin resmi açılışı 23 Şubat Pazar günü, yoğun bir katılımla yapıldı. Eski Arageriş İlkokulu’na ait lojmanı lokal olarak kullanan derneğin açılışında davetlilere yemek ikramında da bulunuldu.

Yönetim Kurulunu çoğunluğu Yılmaz Ailesinden olan kişilerin oluşturduğu Düzköy Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılış törenine; Tirebolu Belediyesi Başkan Vekili Kazım Tarakçı ile Tirebolu İlçe Müftüsü İdris Başkıran, İl Genel Meclisi Üyeleri Murat Arslan, Mehmet Şener ve Ömer Cebeci, siyasi parti ilçe başkanları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Dernek Başkanı İsmail Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada, tüm katılımcılara teşekkür ederek, derneğin ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diledi.

Düzköy ve çevresine hizmet verecek olan derneğin açılış töreninde kendilerine mikrofon uzatılan katılımcı yöneticiler, derneğin ilgili köye ve çevresine hayırlı-uğurlu olması temennisinde bulunarak, bu tür oluşumların çoğalması dileğinde bulundular. Açılışta konuşmaların ardından ikram faslına geçildi ve dernek yöneticileri katılımcılarla birlikte sohbet etti. Daha sonra yapılan çay ikramıyla tören sona erdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir