Tirebolu Eğitim Bir-Sen’de görev değişimi! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Eğitim Bir-Sen’de görev değişimi!


Sendikada yapılan olağanüstü kongre sonrasında İlçe Temsilciliğine Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan İlk/Ortaokulu Müdürü Ömer Göbel getirildi…

Tirebolu Eğitim Bir-Sen’de yapılan olağanüstü kongre sonrasında görev değişimi oldu ve sendikanın İlçe Temsilciliğine Ömer Göbel getirildi. Kongreye sendikaya kayıtlı 191 üyeden 176’sı katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Dumlupınar İlkokulu Salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşen kongrede 2 aday yarıştı. Seçimler sonucunda Tirebolu Şehit Binbaşı H. Avni Alparslan İlk/Ortaokulu Müdürü Ömer Göbel’in başkanlığındaki liste yeni yönetimi aldı. 2 yıl süreyle görev yapacak olan Tirebolu Eğitim Bir-Sen Temsilciliğinde şu isimler yer alıyor: Ömer Göbel (Başkan), Nurullah Telli, Zihni Yılmaz, Altan Bal, Gazi Gök, Muhammet Yayla ve Sebahat Aydın.

Daha önce Ömer Hamzaoğlu’nun başkanlık yaptığı Tirebolu Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilciliğinde yeni göreve gelen Ömer Göbel, kongreye katılan tüm meslektaşlarına teşekkür ederek, kaybedeni olmayan bir seçim yaşadıklarını söyledi ve “Yeni ufuklardan yeni umutlara olan yolculuğumuzun tüm eğitim camiamıza ve sendikamıza hayırlı olmasını dilerim” şeklinde ifadeler kullandı.