Tirebolu ekibi, galibiyetle başladı… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu ekibi, galibiyetle başladı…


Giresun’da bu yıl 6’ncısı düzenlenen Kurumlararası Voleybol Turnuvasına Tirebolu Belediyesi adına katılan ilçemiz temsilcisi, ilk maçında Ülper YİBO’yu 2-0 mağlup etti…

Giresun’da bu yıl 6’ncısı organize edilen Kurumlararası Voleybol Turnuvasına Tirebolu Belediyesi adına katılan temsilcimiz, turnuvaya galibiyetle başladı ve ilk maçını 2-0 kazanmayı başardı.

Geçen hafta içinde başlayan turnuvaya Tirebolu’nun voleybol duayenlerinden koç Kağan Çağatay Temüroğlu nezaretinde; Abdullah Karabıçak, Erman Elevli, Yiğit Kanber, Yusuf Ziya Aracı, Cüneyt Demir, Kemal Duman, Kadir Bal, Halil Demir ve Sevgi Çakır gibi sporcularla katılan Tirebolu Belediyesi, ilk maçında Ülper YİBO’yu set vermeden 2-0 mağlup ederken; turnuvaya da moralli başlamış oldu. Takımın as oyuncularından Belediye Başkanı Karabıçak, yoğun proğramı nedeniyle ilk maçta yer alamadı. Ünlü koç Temüroğlu, bu yılki turnuvada iddialı olduklarını belirterek, sporcularına güvendiğini ve şampiyonada Tirebolu’yu en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Temsilcimiz, turnuvadaki ikinci maçını 5 Nisan Perşembe akşamı Gedikkaya Ortaokulu ile yapacak.