Tirebolu için adaylığa hazırlanıyor! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu için adaylığa hazırlanıyor!


Halen Bulancak Özel İdare Teşkilatında müdürlük görevini sürdürmekte olan hemşerimiz Mehmet Yanıkömer’in, Tirebolu Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adayı olacağı ifade ediliyor…

Yerel Seçimler öncesi Giresun’a bağlı Tirebolu ilçesinde Belediye Başkan aday adayları tek tek ortaya çıkmaya başladı. Tirebolu Belediye Başkanlığı için özellikle iktidar partisi Ak Parti ile ana muhalefet partisi CHP’de aday adayı bolluğu yaşanırken; MHP’de de adaylık yarışında çekişme yaşanacağı öne sürülüyor.

31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için, halen Bulancak Özel İdarede müdürlük görevini sürdürmekte olan değerli hemşerimiz Mehmet Yanıkömer’in de, Tirebolu Belediye Başkanlığı’na aday adayı olacağı yönünde girişimlerde bulunduğu dillendiriliyor.

Aslen Tirebolulu olup son yıllarda devlet kademelerinde görev yapan Yanıkömer’in, Ak Parti saflarından Belediye Başkanlığına aday adayı olacağı ifade ediliyor. Genç ve dinamik başkan adayı Yanıkömer, sosyal ve girişimcilik yönleriyle dikkat çekerken; kendisinin seçildiği takdirde Tirebolu için güzel ve başarılı hizmetler yapacağına kesin gözüyle bakılıyor.