Tirebolu İletişim Fakültesi’ne ödül! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu İletişim Fakültesi’ne ödül!


Tirebolu İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Kapusuz, Aydın Doğan Vakfı’nın 42 İletişim Fakültesi arasında düzenlediği Genç İletişimciler Yarışmasında, Haber-Araştırma dalında 3’ncülük ödülüne layık görüldü…

Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 29’ncusu düzenlenen Genç İletişimciler Yarışmasında, Tirebolu İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Fatma Kapusuz, Haber-Araştırma dalında 3’ncülük ödülüne layık görüldü.

Yeditepe Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı Genç İletişimciler Yarışmasına, 42 İletişim Fakültesinden 1087 öğrenci katıldı. 25 fakülteden 102 öğrencinin 59 projesi yarışmadan ödülle ayrılırken; yarışmaya “Bir Kadın Yüreğindeki Saklı Emek” adlı yazısıyla katılan Tirebolu İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Kapusuz, seçici jüri heyeti tarafından Haber ve Araştırma dalında 3’ncülük ödülü almaya hak kazandı.

Yeditepe Üniversitesi’ndeki yarışmada 3’ncülük ödülü alan öğrencimiz Kapusuz’u, fakülte yönetimi de yalnız bırakmazken; çok sayıda iletişimcinin katıldığı organizede Tirebolu İletişim Fakültesi öğrencisine ödülü, Yeditepe Üniversitesi Onursal Başkanı Bedrettin Dalan verdi.