Tirebolu İYİ Parti, imza şova hazırlanıyor… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu İYİ Parti, imza şova hazırlanıyor…


İlçe Başkanı Bektaş, partilerinin Cumhurbaşkanı adayı Merak Akşener için 4-9 Mayıs tarihleri arasında yapacağı İmza Kampanyasına yoğun katılım beklediğini söyledi…

Ak Parti Hükümeti’nin erken seçim kararı almasından sonra, tüm teşkilatlarda olduğu gibi, Tirebolu’da da çalışmalarını yoğunlaştıran İYİ Parti İlçe Başkanlığı, partinin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e destek için kolları sıvadı.

İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Erdinç Bektaş, Genel Başkan Akşener’in, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için vaadettiği 100 bin imza toplanması konusunda İlçe Teşkilatı olarak 4 Mayıs’ı beklediklerini ifade ederek, “İmza Kampanyası için belirlenen süre içinde tüm yönetici ve üye arkadaşlarımızla birlikte İlçe Seçim Kuruluna giderek, Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanı olmasına yönelik imzaları atacağız. Cumhuriyetimizi korumak ve demokrasiye sahip çıkmak adına taraflı-tarafsız herkesi İmza Kampanyasına davet ediyoruz. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için bir milat olacak ve demokrasiye bağlılığımız kanıtlanacaktır” dedi.   


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir