Son Dakika

Aralık 4 2023 | Pazartesi
SİYASET

Tirebolu İYİ Parti’de görev bölümü yapıldı…

5 Ocak Cuma akşamı parti lokalinde Erdinç Bektaş başkanlığında bir araya gelen İYİ Partili yöneticiler, kendi aralarında görev taksimi yaparak, 2019 seçimleri için start verdiler…

Tirebolu İYİ Parti İlçe Teşkliatında görev bölümü yapıldı. 5 Ocak Cuma akşamı İlçe Başkanı Erdinç Bektaş başkanlığında toplanan İYİ Partili yöneticiler, kendi aralarında görev bölümü yaparak, bundan sonraki süreç için ilk startı verdiler.

İYİ Parti İlçe Başkanlığı’ndan alınan bilgiye göre; Erdinç Bektaş başkanlığındaki Tirebolu Örgütünde Atilla Aydın ve Zeliha Kanber, Teşkilat Başkanlığı’na; Yahya Memiş ve Aslıhan Özüpek, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanlığı’na; Sedat Akyıldız ve Durmuş Aksu, Muhasipliğe; Mehmet Şeker ve H. Hüseyin Çiçek, Mahalli İdareler Başkanlığı’na; Gülden Akkaya ve Fatma Akça, Sekreterliğe; Halil Nakipoğlu ve Esen Aracı, Halkla İlişkiler Başkanlığı’na; Dilek Çöl ve Muzaffer Arslan, Eğitim-Kültür-Sanat İşleri Başkanlığı’na; Alparslan Kul ve Erol Topal, İletişim İşleri Başkanlığı’na ve O. Murat Öztürk ile Adem Köse’de, Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildi.

Asım Velioğlu, Kemal Duman, Hayri Kaplan ve Tarık Habiboğlu’nun da Yönetim Kurulu asil üyesi olarak yer aldığı İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkliatında, 2019 yılı seçimleriyle ilgili çalışmalara start verilirken; Erdinç Bektaş başkanlığındaki teşkilatın tempolu bir şekilde faaliyetlerini sürdüreceği bildirildi.     

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler