Tirebolu İYİ Parti’den, başkanlara ziyaret… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu İYİ Parti’den, başkanlara ziyaret…


İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Bektaş, Yönetim Kurulu üyeleriyle Belediye Başkanı Karapıçak ve Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya’ya makamlarında nezaket ziyaretinde bulundu…

Tirebolu İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nın, kurumlar nezdinde gerçekleştirdiği nezaket ziyaretleri devam ediyor. İlçede yeni oluşturulan ve Erdinç Bektaş başkanlığında örgütsel çalışmalarına hız veren İYİ Parti Yönetim Kurulu üyeleri, 11 Ocak Perşembe günü önce Belediye Başkanlığına ve daha sonra da Ak Parti İlçe Başkanlığına ziyarette bulundular.

Yanına, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Zeliha Kanber, Halil Cemil Nakipoğlu, Atilla Aydın ve Sedat Akyıldız’ı alarak nezaket ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Bektaş, 11 Ocak Perşembe günü öğleden önce Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ı makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Belediye Başkanı Karapıçak, İYİ Parti İlçe Başkanı Bektaş ile Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür edip başarılar diledi.

İYİ Parti’nin Erdinç Bektaş başkanlığındaki İlçe Teşkilatı, aynı gün öğleden sonra Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya’yı da makamında ziyaret edip, Tirebolu için görüş alış-verişinde bulundu. İYİ Parti İlçe Başkanı ve yöneticilerini gayet samimi bir ortamda karşılayan Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya, bir yandan tebrikleri kabul ederken, bir yandan da İYİ Parti yöneticilerine çalışmalarında başarılar temenni etti. İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Bektaş, ilçe düzeyinde mülki amirler ve kurumlar bazında gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretlerine devam edeceklerini belirterek, teşkilat olarak Tirebolu’yu en iyi yerlere getirmenin gayreti içinde olacaklarını sözlerine ekledi.