Tirebolu İYİ Parti’den görkemli açılış… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu İYİ Parti’den görkemli açılış…


İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı binası, 2 Şubat Cuma günü gerçekleşen bir törenle hizmete sokuldu. Açılış törenine İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ünzile Yüksel’de katıldı…

İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı binası, 2 Şubat Cuma günü düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. İlçe binasının açılışını İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ünzile Yüksel yaptı.

İlçenin Çarşı Mahallesinde Hükümet Konağı karşısındaki İYİ Parti binası önünde 2 Şubat Cuma günü saat 14’te gerçekleşen açılış törenine; parti İl Başkanı Ünzile Yüksel ile İl Yönetim Kurulu üyeleri, Espiye, Yağlıdere, Dereli, Piraziz, Bulancak, Görele ve Doğankent İlçe Başkanlarıyla partililer katıldı.

Tirebolu İYİ Parti binasının açılışında ilk sözü İlçe Başkanı Erdinç Bektaş aldı. Konuşmasında tüm katılımcılara teşekkür eden İlçe Başkanı Bektaş, “Milyonların umudu haline gelen İYİ Parti, yüreği vatan sevgisiyle dolu olanlarla ittifak yaparak, Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacaktır. Çıktığımız bu kutlu yolda birlik ve beraberlik içinde vatanımızı aydınlığa çıkarmak için çalışacağız. Partimizle birlikte her yerde olduğu gibi, Tirebolu’da da herşey iyi olacak ve Türkiye’nin yarınları aydınlık olacaktır” diyerek, İYİ Parti olarak kapılarının herkese açık olacağını sözlerine ekledi.

İlçe Başkanı Bektaş’tan sonra kürsüye davet edilen İYİ Parti İl Başkanı Yüksel, yaptığı konuşmada, parti olarak tek sevdalarının vatan sevdası olduğuna dikkat çekerek, “Yiğitler diyarı Tirebolu’dan seslenmenin mutluluğu içinde hepinizi yürekten selamlıyorum. İYİ Parti olarak bizim tek bir sevdamız var, o da vatan sevdasıdır. Vatanımız uğruna elimizden gelen herşeyi yaparız. Biz memleketin zor durumda olduğu noktada yola çıktık. Yolumuz vatanseverlik yoludur. Vatan sevdasıyla çıktığımız bu yolda azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüp, ülkenin huzura kavuşması ve tüm belalardan kurtulması için canla başla çalışacağız. Sayın Genel Başkanımız Akşener ile Türkiye’de herşey iyi olacak ve bu ülke karanlıktan kurtulacaktır” dedi. Konuşmalardan sonra İl Başkanı Yüksel, Tirebolulu eğitim gönüllüsü Reyhan İnanç ile birlikte binanın kurdelesını keserek, dualar eşliğinde parti lokalini hizmete açtı. Parti binasındaki açılış töreni ikram faslının ardından sona erdi.