Tirebolu İYİ Parti’ye yoğun ziyaretler… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu İYİ Parti’ye yoğun ziyaretler…


Belediye Başkanı Karapıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya ve İl Genel Meclisi Üyeleri Hıdır ve Özdemir, İYİ Parti İlçe Başkanı Bektaş’a nezaket ziyaretinde bulundular…

Tirebolu’da Erdinç Bektaş başkanlığında teşkliatını oluşturan ve lokalini de hizmete açan İYİ Parti İlçe Teşkliatına yapılan yoğun ziyaretler devam ediyor. İYİ Parti İlçe Teşkilatının Tirebolu’daki kurum ve kuruluşları ziyaretinden sonra, başkan Bektaş’a ve İlçe Teşkilatına yapılan ziyaret trafiği giderek yoğunlaşırken; son olarak da Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ve Ak Parti İlçe Başkanı ile İl Genel Meclisi üyelerinden oluşan kalabalık bir heyet İYİ Parti İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti’nin Hükümet Konağı karşısındaki lokalinde gerçekleşen ziyarette; Tirebolu Belediye Başkanı Karapıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Hıdır ve Resul Özdemir, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Nihal Şahin, Yusuf Bayrak ve Mehmet Yaman, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erhan Demiral yer alırken; İYİ Parti İlçe Başkanı Bektaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, yapılan bu iade-i ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Bektaş, Belediye Başkanı ve Ak Parti ilçe yöneticilerinin ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür ederek, “Tirebolu’muzun gelişip kalkınması yolunda tüm siyasiler ve yöneticiler olarak hep el ele vermeliyiz. Biz burada Tirebolu için varız. Hepimizin amacı Tirebolu’ya hizmet etmektir. Çünkü, Tirebolu herşeyin en iyisine layıktır” dedi ve ilçenin genel sorunlarıyla her zaman ilgili olacaklarını ifade etti.