Son Dakika

Mart 4 2024 | Pazartesi
GÜNDEM

Tirebolu Kaymakamı Şahin, dünyaevine girdi!

İlçemiz Kaymakamlığı’na yeni atanan Abdulkadir Şahin, Arhavi ve Elbistan’da birer hafta ara ile yapılan düğünlerle Sosyal Güvenlik Denetmeni Duygu Erkan ile hayatını birleştirdi…

Tirebolu Kaymakamlığı’na yeni atanan Abdulkadir Şahin, bir süredir nişanlı olduğu Duygu Erkan ile evlenerek dünyaevine girdi. Kaymakam Şahin’in ilk düğün merasimi geçtiğimiz hafta sonu Artvin’in Arhavi ilçesinde yapılmış ve bu törende Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman ile İl Genel Meclisi Üyeleri Halil Aydın ve Resul Özdemir’de hazır bulunmuşlardı.

Geçtiğimiz hafta sonu 23 Haziran Cumartesi günü memleketi Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde ikinci düğün merasimini yapan Kaymakam Şahin, Arhavili nişanlısı Sosyal Güvenlik Denetmeni Duygu Erkan ile hayatını birleştirerek, bekarlığa veda etti. Tirebolu’nun yeni ve genç Kaymakamı Şahin’i ve müstakbel eşi Duygu hanım efendiyi tebrik eder, kendilerine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler