Tirebolu Kaymakamlığı’nda bayramlaşma töreni… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Kaymakamlığı’nda bayramlaşma töreni…


Kaymakam Şahin’in başkanlığındaki İlçe Protokolü, Ramazan Bayramı’nın ilk günü sabah saat 09’da Hükümet Konağı arkasındaki çay bahçesinde birbirleriyle bayramlaştı…

Tirebolu’da İlçe Protokolünün bayramlaşma töreni, 15 Haziran Cuma sabahı saat 09’da Hükümet Konağı arkasındaki çay bahçesinde gerçekleşti. Kaymakam Abdulkadir Şahin’in başkanlığındaki bayramlaşma törenine; İlçe Protokolünün tamamı ile Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman, İl Genel Meclisi Üyesi Resul Özdemir, çok sayıda köy ve mahalle muhtarları ve gaziler katıldı.

Protokol üyeleri ilk önce İlçe Kaymakamı Şahin ile bayramlaştıktan sonra birbirleriyle bayramlaşarak, çay bahçesinde hazırlanan masalarda çay içip sohbet ettiler. Kaymakam Şahin, protokol üyeleri ve diğer katılımcılarla tek tek bayramlaşarak, herkese iyi bayramlar temenni etti. Kaymakamlıkça protokol üyelerine verilen çay ve şeker ikramından sonra, katılımcılar diğer bayramlaşma proğramlarına katılmak üzere dağıldılar.

Tirebolu Ekspress Ailesi olarak bir kez daha Mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyor, şeker tadında bir bayram geçirmenizi diliyoruz.