Tirebolu Kazım Karbekir’de Keskin dönemi…

İlçemiz merkez okullarından Kazım Karabekir Ortaokulu’nda gerçekleşen Genel Kurulda Ahmet Keskin, Okul Aile Birliği Başkanlığı’na getirildi…

Tirebolu’nun merkez okullarından Kazım Karabekir Ortokulu’nda Okul Aile Birliği Başkanlığı el değiştirdi ve Ekim ayının son haftasında yapılan Genel Kurulda ilçemiz esnaflarından Ahmet Keskin, yeni dönem için göreve getirildi.

Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürü Nail Vuruşan’ın da katılımıyla okul salonunda gerçekleşen Genel Kurula veliler yoğun ilgi gösterirken; toplantıda Okul Aile Birliği seçimi yapıldı. 5 kişiden oluşan Okul Aile Birliği’nde Tirebolu’nun genç esnaflarından ve okulun yeni velilerinden Ahmet Keskin, başkanlığa seçilirken; Başkan Yardımcılığına Hatice Baş, Muhasipliğe Ayşegül Elevli, Katipliğe Ayşegül Elevlioğlu ve Faal Üyeliğe de Cengiz Nakipoğlu getirildi.

Kazım Karabekir Ortaokulu’nun yeni Okul Aile Birliği Başkanı Keskin, aynı görevi daha önce de Sakarya İlkokulu’nda yapmıştı. Keskin ve ekibine başarılar diliyor ve yeni Okul Aile Birliği’nin, Kazım Karabekir Ortaokulu’na hayırlı-uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir