Son Dakika

Nisan 19 2024 | Cuma
SPOR

Tirebolu Kovanpınar Ortaokulu, Krosta il birincisi oldu!

Giresun Okullararası Yıldız Erkekler Kros İl Birinciliğinde büyük bir başarıya imza atan ilçemiz Kovanpınar Ortaokulu, takım halinde şampiyon olarak, gruplarda ilimizi temsil etmeye hak kazandı…

2017-2018 Öğretim Yılı Okullararası Gençler ve Yıldızlar  Kros İl Birinciliği, 17 Ocak Çarşamba günü Giresun’da yapıldı. Söz konusu yarışmalarda Yıldız Erkekler kategorisinde büyük bir başarıya imza atan ilçemiz temsilcisi Kovanpınar Ortaokulu, takım halinde il birincisi oldu.

Giresun’daki müsabakalara Kenan Melemez, Eren Topçu, Osman Köse ve Muhammet Uçar’dan kurulu ekiple katılan Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet Selçuk Üçüncü nezaretindeki Kovanpınar Ortaokulu, ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek, Yıldız Erkekler Kros Türkiye Grup Şampişyonasına katılmaya hak kazandı. Kovanpınar Ortaokulu Müdürü Mustafa Kayaş, krosta il birincisi olan öğrencileriyle gururlandıklarını belirterek, okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Üçüncü ve yarışmacı öğrencileri ilk kutlayan isim oldu.

Toplamda 111 sporcunun katıldığı Kros İl Birinciliği müsabakalarında dereceye giren okullara ve öğrencilere; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ile Şube Müdürü Halil Demirel tarafından kupa ve madalyalar verildi. Okullararası Gençler ve Yıldızlar (Kız-Erkek) Grup Şampiyonası 17 Şubat’ta ilimizde yapılacak olup, Yıldız Erkeklerde ilimizi ve ilçemizi temsil edecek olan Kovanpınar Ortaokulu’na şimdiden başarılar diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler