Tirebolu Kozmetika törenle açıldı… - EKONOMİ | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Kozmetika törenle açıldı…


Mahmut Tahir Nakiboğlu ve Mehmet Miraç Nakiboğlu tarafından ilçenin 14 Evler semtinde faaliyete geçen kozmetikanın açılışını Belediye Başkanı Karabıçak yaptı…

Tirebolu’ya tüm kozmetik ürünlerin bulunduğu modern bir Kozmetik Dükkanı açıldı. Tirebolulu genç girişimciler Mahmut Tahir Nakiboğlu ve Mehmet Miraç Nakiboğlu tarafından ilçenin 14 Evler semtindeki mağazasında faaliyete geçirilen ve “Kozmetika Tirebolu” adı verilen dükkanın açılış kurdelesini Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak kesti.

Kozmetika Mağazasının açılışına Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ile CHP İlçe Başkanı Vehbi Güven’de katıldı. 23 Mart Cuma günü saat 11.30’da hayırlı olsun duaları eşliğinde açılışı yapılan Kozmetika Tirebolu Mağazasından ilk alış-verişi yapan Belediye Başkanı Karabıçak oldu.

Tirebolu’da büyük bir eksikliği giderecek olan mağazada; tüm kozmetik ürünlerin yanı sıra, bayan ve erkek bakım ürünleri, erkek-bayan çanta çeşitleri, ağda ve kuaför ürünleri yer almakta olup, mağazadaki ürünler açılış günü dolayısıyla etiket fiyatının çok altında bir fiyatla müşterilere sunuldu. Mağaza kurucuları Mahmu Tahir ve Mehmet Miraç Nakiboğlu’nu kutluyor ve Kozmetika Tirebolu’nun ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.