Tirebolu Kültür Derneği’nden Hayır Çeşmesi! - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Kültür Derneği’nden Hayır Çeşmesi!


İstanbul Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği, hayır yapmak için Giresun’daki Botanik Bahçesine “42. Alay Çeşmesi” adı altında muhteşem bir çeşme yaptırdı…

İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet gösteren ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında önemli eserlere imza atan Tirebolu Kültür Derneği, Giresun’un Gemiler Çekeği Mahallesi’nde bulunan Botanik Parkı’na, “42. Alay Çeşmesi” adı altında muhteşem görünümlü bir hayır çeşmesi yaptırdı.

Giresun’un önemli değerlerinden olan 42. Alay adına Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği tarafından yaptırılan hayır çeşmesinin, 13 Temmuz tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacağı ifade edilirken; dernek başkanı Durmuş Şenel, söz konusu çeşmenin yapılmasında kendilerine katkıda bulunan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve ekibine teşekkür etti. Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 10’ncu eserine imza atan Sultanbeyli Tirebolu Kültür Derneği’nin, bu jesti Giresun’da ve kamuoyunda takdirle karşılandı. Biz de, Giresun’a böylesine anlamlı bir eser kazandıran Şenel ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir