Tirebolu MHP İlçe Başkanlığı iftar verdi… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu MHP İlçe Başkanlığı iftar verdi…


MHP’nin milletvekili adayları ile İl Başkanı Kemal Sezer’in de katıldığı iftarda birlik ve beraberlik mesajları verildi, adaylar gündüz de esnafları ziyaret ettiler…

Tirebolu MHP İlçe Başkanlığı, mübarek Ramazan ayı dolayısıyla ilçe halkına ve partililere iftar yemeği verdi. 1 Haziran Cuma akşamı Öz Barabut Restaurant’ta  gerçekleşen iftar proğramına MHP İl Başkanı Kemal Sezer ile partinin milletvekili adayları da katıldı. Bu arada, MHP’li adaylar aynı gün gündüz saatlerinde Tirebolu’da esnafları ziyarete ederek, Cumhur İttifakına ve kendilerine destek istediler.

24 Haziran seçimlerine Cumhur İttifakı ile birlikte girecek olan ve Cumhurbaşkanı adayı çıkarmayan MHP’nin, milletvekili seçimlerine de büyük önem vereceğini söyleyen İl Başkanı Sezer, 4 milletvekili adayının da katıldığı iftarda birlik ve beraberlik mesajları verdi. MHP’nin milletvekili adayları Müjdat Öz, Yusuf Şükür, Soner Altun ve Ebru Turan’ın birlikte katıldığı Tirebolu’daki iftar proğramında, İlçe Başkanı Ahmet Durmuş Memiş ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Gayet sakin bir ortamda geçen iftar proğramında Tirebolu’daki MHP’liler, milletvekili adaylarına  yakın ilgi gösterirlerken; adaylar da buradaki ilgiden oldukça memnun kaldılar. İftar öncesinde ve sonrasında Tirebolu’daki partililerle bir süre sohbet eden ve özel Tirebolu Çayı içen MHP’li vekil adayları, 24 Haziran seçimlerinde Giresun’da en iyi sonucu almaya çalışacaklarını ifade ederek, “MHP, sizlerle birlikte Cumhur İttifakının en belirleyici faktörü olacak ve Türkiye siyasetine yön verecektir. Bu seçimlerde belirleyici güç biz olacağız. Buna yürekten inanıyoruz ve çalışmalarımızı da ona göre yapıyoruz” şeklinde görüş bildirdiler.