Tirebolu Milli Eğitim’de Şube Müdürü değişikliği! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Milli Eğitim’de Şube Müdürü değişikliği!


İlçede Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine getirilen eski ATEML Müdürü Altan Bal, 20 Eylül tarihinden itibaren yeni görevine başladı…

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü değişikliği oldu ve son 8,5 yıldan bu yana Anadolu Teknik Endüstri Meslek Lisesinde müdürlük görevini yürüten Altan Bal, kurumun yeni Şube Müdürü oldu.

İbrahim Yılmaz’ın müdürlük görevini sürdürdüğü Tirebolu İlçe Milli Eğitim Teşkilatında, Muammer Şimşek ile birlikte görevlendirme usulüyle Şube Müdürlüğü yapan öğretmen Recep Can’ın yerine atanan Bal, 20 Eylül 2018 tarihi itibariyle yeni görevine başlarken; öğretmen Recep Can’da eski görev yeri olan Akşam Sanat Okulu ve Öğretmenevi’ndeki Müdür Yardımcılığına döndü.

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atanan Altan Bal, 24 yıllık eğitimci ve idareci olup, son 8,5 yıldan beri ATEML’de görev yapıyordu. Evli ve 2 çocuk babası olan Bal, Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Fakültesiyle Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu. Fakülteden 1993 yılında mezun olan Bal, 2002 yılında Tirebolu Çok Programlı Lise’de Teknik Müdür olarak başladığı görevine, 2010 yılından sonra müdür olarak devam etti. Son 8,5 yıldan beri ATEML’de müdürlük görevini devam ettiren Bal, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde İnsan Kaynakları ve Denetim Birimlerinden sorumlu olacak. Bal müdürü tebrik ederken, kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir