Tirebolu Plajları doldu-taştı! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Plajları doldu-taştı!


Bayram tatili ve fındık mevsimi dolayısıyla ilçeye akın eden yerli ve yabancı turistler, kavurucu sıcaklardan korunmak ve serinlemek için Tirebolu’daki plajlara hücum ettiler...

Kurban Bayramı tatili ve fındık mevsimi dolayısıyla Tirebolu’ya akın eden yerli ve yabancı turistler, ilçedeki plajlara hücum ederek, denizin tadını çıkardılar. Ağustos ayının kavurucu sıcaklarından korunmak ve serinlemek için plajlara akın eden tatilciler, Tirebolu sahillerinde yoğunluk yaşanmasına neden oldular.

Tirebolu’daki plajlarda denizin tadını çıkarmak için ilçe dışından gelen yabancılar, sahil kesimlerinde araçlarıyla uzun kuyruklar oluşturarak, trafiğin de yoğunlaşmasına yol açtılar. Karadeniz’in serin sularında serinlemek ve tatilin tadını çıkarmak için Tirebolu’daki plajlara hücum eden tatilciler, ilçemizde bulunan plajları doldurup-taşırırken; araçlarıyla sahil yolu kenarlarında büyük bir yoğunluğa neden oldular.

Kumsallarıyla ün yapan Tirebolu’da plajları hınca hınç dolduran tatilciler ve gurbetçiler, Kurban Bayramı tatilinden de yararlanarak, aileleriyle birlikte denizin tadını çıkardılar. Yoğunluk yüzünden Tirebolu’daki plajlar adeta Antalya’yı andırırken; ilçedeki harika kumsallarda denize girmenin çok keyifli olduğunu bildiren tatilciler, Tirebolu’daki plajların bir doğa harikası olduğunu belirterek, “Batıda Marmaris ve Bodrum ile güneyde Antalya plajları, Tirebolu’daki plajların yanında adeta halt etmiş. Burada denize girmek ve tatil yapmak çok güzel. Biz tatilimizi her zaman Tirebolu’da yapmak istiyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundular.