Tirebolu sahilleri ışıl ışıl oldu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu sahilleri ışıl ışıl oldu!


İlçenin batı yakasındaki 42. Gönüllü Alayı Tüneli çıkışı ile doğu yakasındaki Demirci Mahallesindeki şehir merkezi viyadük girişine kadar olan bölüm, fosforlu lambalarla aydınlatıldı…

Tirebolu’ya daha güzel bir görünüm kazandırmak ve ilçenin giriş-çıkışlarındaki sahil yollarını aydınlatmak için Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Dikmen tarafından başlatılan çalışmalar olumlu sonuç verdi ve böylece ilçemiz sahilleri ışıl ışıl oldu.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Dikmen, AKSA yetkilileriyle yaptığı girişimler sonucu, ilçemiz sahilindeki giriş ve çıkışların fosforlu lambalarla aydınlatıldığını ifade ederek, bu çalışmalar sırasında kendilerine yardımcı olan AKSA İl Müdürü Sedat Akkoyun ile şirketin Tirebolu Şefi Soner Erkan’a, ilçe halkı ve teşkilatı adına teşekkürlerini ilettiğini söyledi. Şehrin giriş-çıkışlarının aydınlatılması konusunda verdikleri sözü yerine getirdiklerini de kaydeden Dikmen, Tirebolu’nun güzelliği için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını yineledi.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir