Tirebolu temsilcileri çeyrek finalde! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu temsilcileri çeyrek finalde!


Giresun’da düzenlenen organizasyonlarda futbol ve voleybol branşlarında ilçemizi temsil eden Tirebolu Devlet Hastanesi ve Tirebolu Belediyesi, ilk turu kolay geçerek, çeyrek finale yükseldiler…

Giresun’da düzenlenen kurumlar arası futbol ve voleybol turnuvasına katılan Tirebolu temsilcileri Devlet Hastanesi Futbol Takımı ve Belediye Voleybol Takımı, ilk tur maçlarını kolay geçerek, ikinci tura yükseldiler.

Giresun’daki Kurumlararası Voleybol Turnuvasına Tirebolu Belediyesi olarak katılan Kağan Çağatay Temüroğlu nezaretindeki temsilcimiz, yer aldığı grubunda ilk turu birincilikle bitirirken; merhum hakem Ferhat Kara adına düzenlenen Kurumlararası Futbol Turnuvasında boy gösteren Tirebolu Devlet Hastanesi de aynı başarıyı elde ederek, yarı finale yükseldi.

Temsilcilerimizin çeyrek finalde de başarılı sonuçlar alacağını bildiren takım sorumluları, bu turda da Tirebolu’yu en iyi şekilde temsil edeceklerini belirterek, her iki dalda da birincilik kupasını ilçemize getirmeye çalışacaklarını iddia ettiler. Bilindiği gibi, Tirebolu Belediyesi adına yarışan temsilcimizde Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’da oyuncu olarak yer alıyor. Bu arada, futboldaki temsilcimiz Devlet Hastanesinde oynayan Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammet Bektaş’da, turnuvada kaydettiği 15 golle Gol Krallığı Yarışında isminden söz ettiriyor. Her iki temsilcimizi tebrik ediyor ve tüm sporcularımıza ikinci tur maçlarında başarılar diliyoruz.