Tirebolu-Trabzon Durağı’nda virüs molası! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu-Trabzon Durağı’nda virüs molası!


Tirebolu’dan Trabzon’a yolcu taşımacılığı yapan 69 nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, şehirlerarası seyahatlere getirilen kısıtlama nedeniyle seferlerine geçici süreyle ara verdi…

Tirebolu ile Trabzon arasında görev yapan ve müşterilerine taşımacılık hizmeti veren 69 nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, korona virüs (Covid-19) salgını sebebiyle şehirlerarası seyahatlere getirilen kısıtlamadan dolayı, seferlerine geçici bir süreyle ara verdiğini duyurdu.

Konuya ilişkin olarak kooperatif başkanlığından yapılan açıklamada, “Sizler bizim için değerlisinizsloganıyla çıktığımız bu yola, vatandaşlarımızın sağlığını güvence altına almak için geçici bir süreliğine seferlerimizi iptal ettik. Yine ve yeniden buluşup tekrar hayata kaldığımız yerden devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz bu zor günleri hep birlikte atlatmak için –EVDE KALIN- diyor ve hepinize sağlıklı günler diliyoruz” denildi.

Tirebolu-Trabzon arasında yıllardır taşımacılık hizmeti veren ve tüm yolcularını değerli kılan Tirebolu-Trabzon Durağı, taşıma hizmetlerini karşılıklı olarak 14 araçla yapıyordu. Söz konusu durakta 30 Mart tarihi itibariyle başlayan kısıtlamanın, en kısa sürede sona ermesi bekleniyor.