Tirebolu U-11’den süper başlangıç: 10-0 - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu U-11’den süper başlangıç: 10-0


Beden Eğitimi Öğretmeni ve eski Tirebolusporlu futbolcu İbrahim Keskin idaresindeki Mavi-Beyazlı Minikler, U 11 Ligindeki ilk maçlarında adeta gol şov yaptılar ve Kayadibispor’u 10-0 mağlup ettiler…

Tireboluspor’un altyapısını oluşturan takımlarımız tek tek sahneye çıkarken, aldıkları sonuçlarla da göze batıyorlar. Son olarak U 12’den sonra U 11 Ligine de katılan Tireboluspor, Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Keskin’in yönetimindeki kadrosuyla ilk maçını 3 Haziran Pazar günü Giresun 75. Yıl Sradında Kayadibispor ile oynadı. Karşılaşmada baştan sonra üstün olan ve rakibini adeta ezen Mavi-Beyazlı Minikler, sahadan 10-0 gibi açık farklı skorla galip ayrılırlarken; lige süper bir başlangıç yapmış oldular.

Alt yapılarda göz okşayıcı sonuçlar alan Tireboluspor’da, geleceğin yıldız adaylarını yetiştirmeye çalışan hocalardan Muhammet Bektaş ve İbrahim Keskin’in antrene ettiği U 12 ve U 11 takımlarımızın mücadeleleri devam ederken; U 12 ekibimiz çeyrek finalde mücadele verecek. U 11 Takımı ise ligdeki ikinci maçını 6 Haziran Çarşamba günü Giresunspor ile yapacak.