Tirebolu U 15, İhsaniye’yi gole boğdu: 9-0 - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu U 15, İhsaniye’yi gole boğdu: 9-0


5 takımın katıldığı Giresun U 15 Liginde sezonun ilk maçını kendi evinde Bulancak temsilcisi İhsaniyespor ile yapan Tirebolu U 15 Takımı, zayıf rakibi karşısında adeta gol şov yaptı…

5 takımın katıldığı Giresun U 15 Liginde 2018-2019 sezonu 3 Kasım Cumartesi günü oynanan maçlarla start aldı. Ligdeki ilk maçını kendi sahasında Bulancak temsilcisi İhsaniyespor ile yapan Tireboluspor U 15 Takımı, rakibini adeta gole boğdu ve sahadan 9-0’lık bir farkla galip ayrıldı.

3 Kasım Cumartesi günü Tirebolu İlçe Stadı’nda oynanan ve Serkan Yücel, Serkan Kol ile Fatih Yaman hakem üçlüsünün yönettiği maçta, zayıf rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen Mavi-Beyazlı Gençler, ilk yarıyı Ertuğrul Cebeci, Caner Uçar ve Mustafa Temel’in (3) attığı gollerle 5-0 önde kapadılar. İkinci yarıda da gollerini sürdüren Tirebolu U 15 Takımı; Kenan Melemez’in (2) ve Mustafa Temel ile Ahmet Hakan’ın birer golüyle farka gitti ve mücadeleden 9-0 gibi ezici bir sonuçla galip ayrıldı. Tirebolu U 15 Takımı, ligdeki ikinci maçını 10 Kasım Cumartesi günü Giresun’da Kayadibispor ile yapacak. Bu karşılaşma saat 12’de Merkez 75. Yıl Stadı’nda oynanacak.