Son Dakika

Aralık 4 2023 | Pazartesi
SPOR

Tirebolu U 16, Yeniyol’a acımadı 6-0

Tireboluspor (A) Takımı Giresun’da renktaşı Yeniyol ile oynarken; Mavi-Beyazlı ekibimizin U 16 Takımı da ilçemizde aynı takımın alt yapı ekibini ağırladı ve rakibini yarım düzine golle uğurladı…

Ligin ikinci yarısına iyi başlayan temsilcilerimizden biri de U 16 Takımımız oldu. İkinci devrenin ilk maçını sahasında Yeniyolspor ile yapan Tirebolu U 16 Takımı, rakibine acımadı ve mücadeleyi yarım düzine golle 6-0 kazandı.

7 Ocak Pazar günü saat 12’de Tirebolu İlçe Stadında renktaşı Yeniyolspor karşısına çıkan Mavi-Beyazlı Gençlerimiz, rahat bir oyun sergiledikleri maçı farklı şekilde kazanarak, şampiyonluktaki iddiasını devam ettirdiler.

Antrenör Necati Akyol yönetimindeki Tirebolu U 16 Takımı, ilk yarısı 4-0 sona eren maçta Giresun temsilcisi Yeniyolspor’u 6-0’la geçerken; 3 gol Mücahit Arlan’dan, 2 gol Eren Domaç’tan ve bir gol de Hüseyin Takır’dan geldi. Tirebolu U 16 Takımı, ikinci yarıdaki ikinci maçını 14 Ocak Pazar günü saat 11’de Giresun Merkez 75. Yıl Stadında güçlü rakibi Sanayispor ile yapacak.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler