Tirebolu U 17, ikinci maçında galip! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu U 17, ikinci maçında galip!


U 16’dan sonra U 17 Ligine de katılan ve ilk maçında sahasında Doğankent’e 3-1 mağlup olan Mavi-Beyazlılar, ikinci maçta Bulancak’ta İhsaniyespor’u 5-4 yenerek galibiyetle tanıştılar…

Giresun U 16 Liginden sonra U 17 Ligine de katılan Tireboluspor, ikinci maçında 3 puan alarak, galibiyetle tanıştı. Lige kendi evindeki 3-1’lik Doğankent yenilgisiyle giren Mavi-Beyazlı Gençler, ikinci maçında Bulancak deplasmanında İhsaniyespor’u 5-4 yenmeyi başardılar.

Bu sezon altyapıda 3 ayrı kategorideki liglere katılan Necati Akyol nezaretindeki Tireboluspor, önceki hafta biten U 16 Liginde şampiyonluğu kıl payı kaçırırken, bu ligdeki ilk yılında sezonu Görelespor’un ardından ikinci sırada kapadı. Halen devasm etmekte olan U 19 Liginde de son haftalara kadar ilk ikiye girme mücadelesi veren Mavi-Beyazlı temsilcimiz, geçen hafta Görele’ye 1-0 mağlup olunca, bu iddiasını kaybetmiş oldu.

İki hafta önce yeni başlayan ve 12 takımın yer aldığı U 17 Liginde Mavi-Beyazlı Gençlerimiz, üçüncü maçlarını 3 Mart Cumartesi günü ilçemizde Çavuşoğlu Ülperspor ile yapacaklar. Bu maç saat 12’de başlayacak olup, bu maçtan sonra temsilcimizin U 19 Takımı, saat14’te Doğankentspor ile sezonun son maçını oynayacak.