Tirebolu Ülkü Ocağı’ndan, Konal’a Ziyaret! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Ülkü Ocağı’ndan, Konal’a Ziyaret!


Tirebolu Ülkü Ocağı Başkanlığı, kalabalık bir heyetle 11 Aralık Çarşamba akşamı MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’a nezaket ziyaretinde bulundu…

Tirebolu’da kısa bir süre önce atamayla göreve getirilen Yalçın Başar başkanlığındaki Ülkü Ocağı yöneticileri, 11 Aralık Çarşamba günü akşamı Giresun’da MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Birim başkanlarından oluşan kalabalık bir heyetle Giresun’a giden yeni başkan Yalçın Başar nezaretindeki Tirebolu Ülkü Ocağı yöneticileri, MHP İl Başkanı Konal’ı İl Başkanlığındaki makam odasında ziyaret ederek, görüş alış-verişi yaptılar. Tirebolu Ülkü Ocağı başkan ve yöneticilerini makamında kabul eden MHP İL Başkanı Konal, bu sıcak buluşmada gündeme ilişkin konular üzerinde bir süre sohbet ederek, Tirebolu Ülkü Ocağı başkan ve yöneticilerine görevlerinde başarılar diledi.

Tirebolu Ülkü Ocağı’nda göreve yeni gelen başkan Başar, ilçede ülkücü harekete ivme kazandırmak için genç arkadaşlarıyla birlikte önemli etkinlikler yapmaya devam edeceklerini belirterek, yakında ilçe düzeyinde resmi ziyaretlere de başlayacaklarını söyledi.