Tirebolu Zafer Taksi kongre yaptı! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Zafer Taksi kongre yaptı!


İlçede 1975 yılından bu yana hizmet veren 12 üyeli Zafer Taksi’de, hafta sonu gerçekleşen genel kurulda yönetimde değişikliğe gidildi ve İsmet Takır başkanlığa getirildi…

Tirebolu’nun en eski ve en fazla üyeli taksi yazıhanelerinden olan Zafer Taksi’de, geçen hafta sonu kongre yapıldı ve işletmenin tecrübeli şoförlerinden İsmet Takır başkanlığa getirildi.

Tirebolu’da 1975 yılında kurulan ve o yıldan bu yana ilçeye hizmet veren Zafer Taksi’de, üyelerin tamamının oyları ile başkanlığa İsmet Takır getirilirken; İbrahim Işık ile İsmail Mustafa İşler’de başkan yardımcısı oldular. Eski başkan Ali Köse’den görevi devralan yeni başkan İsmet Takır, kongre sonrasında tüm yazıhane arkadaşlarına teşekkür ederek, Zafer Taksi’nin ilçe halkına bundan sonra da en güzel hizmeti vermeye devam edeceğini  söyledi. Takır ve ekibi 3 yıl süreyle görev yapacak.

Tirebolu’nun liman mevkiinde bulunan ve 12 üyesi olan Zafer Taksi Yazıhanesi’nin genel telefonu (0454) 411 37 77 olup, yazıhane tecrübeli şoförleri ve yüksek model araçlarıyla 24 saat aralıksız hizmet veriyor.