Tirebolu’da 2 bankanın müdürü değişti! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da 2 bankanın müdürü değişti!


İlçemizde faaliyette bulunan T. C. Ziraat Bankası Müdürlüğü’ne Keşaplı Ebru Karaca ve Akbank Şube Müdürlüğüne de hemşerimiz Murat Durmuşkaya getirildi…

Tirebolu’da faaliyet gösteren iki ayrı bankanın müdürleri değişti ve yerlerine yeni müdürler tayin oldu. Tirebolu’da son olarak müdürleri değişen bankalar TC Ziraat Bankası ile Akbank oldu.
TC Ziraat Bankası Tirebolu Şubesi’nde 4 yıldır görev yapan Ahmet Mehdi, aynı bankanın Espiye Şubesine atanırken; yerine Dereli Şubesi’nden Ebru Karaca geldi.

Aslen Keşaplı olan evli ve 2 çocuk annesi Karaca, 21 yıllık bankacı olup, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Daha önceden çalıştığı Dereli’de son 3 yıl müdürlük görevini sürdüren Karaca’nın, müdürlükteki ikinci görev yeri Tirebolu oldu.

Tirebolu’da son dönemde müdürü değişen diğer banka da Akbank olurken; buraya da hemşerimiz Murat Durmuşkaya atandı. 19 yıllık bankacı olan Durmuşkaya, ilçemizin Fatih Köyünden olup, daha önce Ordu ili Yenimahalle Şubesinde görev yapıyordu. Evli ve 2 çocuk babası olan Durmuşkaya, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi mezunu olup, bu üniversiteyi 1998 yılında bitirdi. Her iki müdürümüze de hoş geldiniz diyor, kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.