Tirebolu’da bir evde yangın çıktı! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu’da bir evde yangın çıktı!


İlçenin Gazi Paşa Caddesinde Tülin Kademoğlu’na ait evde çıkan yangında önemli miktarda maddi hasar meydana gelirken, yangın İtfaiye Ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü…

Tirebolu’da Gazi Paşa Caddesindeki bir evde yangın çıktı. Emekli öğretmen Tülin Kademoğlu’a ait evde çıkan yangına Tirebolu Belediyesi İtfaiyesi anında müdahale etti. Can kaybı olmayan yangında büyük ölçüde maddi hasar meydana geldi.

İlçenin Gazi Paşa Caddesi’nde Tülin Kademoğlu’a ait evde 6 Eylül Perşembe günü öğle saatlerinde henüz neden çıktığı bilinmeyen yangın çevrede büyük korku yaratırken; Tirebolu Belediyesi İtfaiye Ekiplerinin anında müdahalesiyle etrafa sirayet etmeden kontrol altına alındı. Evde bulunan çeşitli beyaz eşyalarla ihtiyaç olarak kullanılan ev aletlerinin büyük hasar gördüğü yangında meydana gelen maddi hasarın bir hayli yüksek olduğu bildirilirken; olayda herhangi bir can kaybı yaşanmaması şans olarak değerlendirildi.

Tirebolu’daki yangın olayı ile ilgili olarak gerekli araştırma başlatılırken; ev sahibi emekli öğretmen Tülin Kademoğlu’na geçmiş olsun mesajları yağmaya başladı.