Tirebolu’da Çamur Ailesinin acı günü!

Aslen Tirebolulu olup İstanbul’da uzun yıllar finans sektöründe çalışan İlyas Çamur (60), geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi, İstanbul’da vefat eden Çamur, Tirebolu’da toprağa verildi…

Tirebolu Yeniköy Mahallesi’nin köklü ve tanınmış esnaflarından merhum Osman Çamur ile Kıbıkoğlu sülalesinden Emine Çamur’un büyük oğlu emekli finansçı İlyas Çamur (60), 27 Kasım Çarşamba sabahı İstanbul’da geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.

İlçenin Yeniköy Mahallesi’nde uzun yıllar esnaflık yapan Osman Çamur’un büyük oğlu, merhum fırıncı Ahmet Çamur’un yeğeni, Yunus ve Berrin Çamur’un  abileri, Ömür ve Tayyip Çamur’un amca oğlu, Meryem Çamur’un sevgili eşi ve Ilgaz Çamur’un biricik babası İlyas Çamur, İstanbul’da çeşitli finans kurumlarında görev yaptıktan sonra emekliye ayrılmıştı. Ailesiyle birlikte İstanbul’da oturan ve koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan talihsiz finansçı İlyas Çamur, evinde geçirdiği ani beyin kanaması sonucu 27 Kasım Çarşamba günü yaşamını yitirerek, ailesini ve yakınlarını üzüntüye boğdu.

Tirebolu Yeniköy Mahallesi’nin sevilen şahsiyetlerinden İlyas Çamur’un cenazesi, 28 Kasım Perşembe günü Yılgın Köyünde oturan annesi Emine Çamur’un yanına getirildi. Burada saat 13.30’da yapılan helallik alımından sonra Yeniköy Mahallesi Camiine getirilen cenaze, İkindi Namazının ardından kılınan namazı müteakip Yeniköy Aile Kabristanlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi. İlyas Çamur’un cenazesine Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ve kalabalık bir cemaat katılırken; cami avlusunda aile yakınları taziyeleri kabul etti. Evladını kaybeden Emine Çamur ablamız ile biricik kızı Ilgaz, büyük üzüntü içinde taziyeleri kabul ederken; yakınları ve arkadaşları da kendilerini teselli etmeye çalıştılar.

Ani ölümüyle Çamur Ailesini ve Yeniköy Mahallesini üzüntüye boğan İlyas Çamur kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…     

Tirebolu’da Çamur Ailesinin acı günü!” için bir yorum

  1. Merhum ÇAMURONUN toprağı NUR mekanı CENNET yoldaşı Yüce Yaratan ve onun Yüce İSLAM PEYGAMBERİ Hz.Muhammed Mustafa Sav.olsun der merhuma Yüce Yaratandan rahmet ve merhamet,kederli ailesine baş sağlığı,sabır ve metanet diler,tüm TİREBOLU lu hemşehrilerimin başı sağ olsun.TÜM TİREBOLU NUN BAŞI SAĞ OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir